Pioneers in the industry, we offer 14 meter tubular swaged pole, 12 meter tubular swaged pole, solar cctv camera pole and cctv camera pole from India.
₹ 15000 / Piece Get Latest Price
| Length | 16 m |
| Usage/Application | Construction |
| Pole Type | Tubular Swaged Pole |
| Shape | Round |
| Color | Silver |
₹ 12500 / Piece Get Latest Price
| Length | 12mm |
| Usage/Application | Construction |
| Pole Type | Tubular Swaged Pole |
| Shape | Round |
| Color | Silver |
₹ 8500 / Piece Get Latest Price
| Pole Shape | Round |
| Material | Mild Steel |
| Brand | Aarvi |
| Length | 12mm |
| Color | Silver |
₹ 4500 / Piece Get Latest Price
| Pole Shape | Round |
| Material | Galvanized Iron |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 10 Piece
Vivek Tyagi (Owner)
Aarvi Enterprises
Khasra No. 98/99, Meerut Road, Guldhar, HP Petrol Pump
Ghaziabad - 201002, Uttar Pradesh, India