Pioneers in the industry, we offer light gi pole, solar street light pole and led solar street light from India.
₹ 4000 / Piece Get Latest Price
| Height | 12m |
| Shape | Tubular |
| Brand | Aarvi |
| Color | Silver |
| Usage/Application | Street Light |
₹ 6500 / Piece Get Latest Price
| Material | Mild Steel |
| Design Type | Modular |
| Weight | 18mm |
| Color | Silver |
| Shape | Round |
₹ 4000 / Piece Get Latest Price
| Power Rating | 100 Watt |
| Light Color | White |
| Thickness | 3mm |
| Brand | Aarvi |
| Product Type | Street Light |
Vivek Tyagi (Owner)
Aarvi Enterprises
Khasra No. 98/99, Meerut Road, Guldhar, HP Petrol Pump
Ghaziabad - 201002, Uttar Pradesh, India