We are a leading Manufacturer of 5m mild steel decorative garden light pole, mild steel powder coated street light pole, mild steel street light pole and ci decorative pole from Ghaziabad, India.
₹ 6000 / Piece Get Latest Price
| Height | 12 M |
| Material | Mild Steel |
| Pole Type | Round |
| Usage/Application | Garden |
| Shape | Decorative |
| Color | Black |
| Finishing | Polished |
| Product Height | 5m |
Minimum order quantity: 10 Piece
₹ 9999 / Piece Get Latest Price
| Height | 12 M |
| Material | Mild Steel |
| Shape | Decorative |
| Pole Type | Round |
| Usage/Application | Outdoor |
| Size | 7m |
| Color | Grey |
| Finishing | Polished |
Minimum order quantity: 10 Piece
₹ 20000 / Piece Get Latest Price
| Height | 15 M |
| Surface Finish | Polished |
| Pole Type | Single-Arm |
| Usage/Application | Street |
| Material | MS |
| Color | Silver |
₹ 35000 / Piece Get Latest Price
| Material | Aluminium |
| Shape | Decorative |
| Pole Type | Dual-Arm |
| Usage/Application | Street |
| Surface Finish | Polished |
| Product Color | Brown ( Base Color ) |
| Product Height | 7m |
Minimum order quantity: 10 Piece
Vivek Tyagi (Owner)
Aarvi Enterprises
Khasra No. 98/99, Meerut Road, Guldhar, HP Petrol Pump
Ghaziabad - 201002, Uttar Pradesh, India